با الگوهای آماده ABM آسان خیاطی کنید

بسمه تعالی

 

دوخت انواع مدل های مانتو ، شلوار و دامن ، لباس مجلسی ، لباس شب را با الگوهای آماده    ABM     تجربه کنید.

چه شما که خیاطی را حرفه ای دنبال میکنید و چه شمایی که تا به حال خیاطی نکرده اید با الگوهای آماده  ABM      کار خود را حرفه ای و بدون نقص کنید.

این الگوها از سایز 36 تا 52 برای بالاتنه و دامن و شلوار به صورت کاملا استاندارد موجودند و شما با داشتن اندازه های دور کمر و دور باسن و دور سینه و رجوع به جدول سایز بندی الگوها میتوانید سایز خود را پیدا کنید و سپس الگوی خود را از بین الگوهای آماده بیابید و آن را روی یک کاغذ الگو بکشید و سپس این الگوی آماده را با آموزش های لازم در دی وی دی آموزشی در کمتر از 10 دقیقه به سایز دلخواه تبدیل کنید و در مرحله بعدی با طراحی مدل خود برای مثال برای مانتو یقه ی مورد نظر خود را و برش دلخواه و قد و دیگر تنظیمات که در دی وی دی آموزشی به همه ی اینها اشاره و توضیح داده شده است الگوی آماده برش را تهیه میفرمایید و الگو ها را روی پارچه قرار داده و و برش و دوخت را آغاز میکنید.

 

خیاطان گرامی به جای هر بار کشیدن الگو برای دوخت و صرف مدت زمان طولانی برای تهیه یک الگو با الگوهای آماده     ABM     تنها در 10 دقیقه الگوی مورد نظر را طراحی کنید و روی پارچه برش بزنید .. برای شما عزیزان که به تمام فوت وفن خیاطی آشنا هستید پک الگوهای آماده بالاتنه به صورت جدا ، دامن ها به صورت جدا و شلوارها به صورت جدا موجو میباشد که در صورت نیاز مجموعه ی کامل در اختیارتان قرار میگیرد.

 

و اما دوستداران خیاطی و یا به بیان بهنر دوستداران لباس های شیک و به روز

علاقه مندان به مانتو و شلوار و لباس که دوست دارید تنوع مانتو و لباس های شیکتان بیشتر شود و در مراسم ها و مجالس مختلف لباس مخصوص داشته باشید و هر مدلی را که در ویترین مغازه ها می بینید تنها با هنر خیاطی و با لذت بیشتری داشته باشیدو حتی خیلی خاص تر و بهتر از مدل در ویترین ها.

دوستداران لباس و پوشاک همیشه پشت ویترین های لباس فروشی ها لباس ها را در تن خود میبینند و در فکر داشتن آن برای خود هستند یا همیشه به لباس های دیگران ،رنگ لباس ها و مدل آنها دقت میکنند.

 

هنر خیاطی و داشتن لباسهای شیک از یک طرف و خاص بودن و متفاوت بودن و لباس متفاوت به تن کردن (لباسی که در هیچ ویترینی نیست و منحصر به شماست)از طرفی دیگر، صرفه جویی در هزینه ها، طراحی و افریدن لباس با سلیقه ی شما، انگیزه ایست برای شروع خیاطی آسان و لذت بخش.

 

این نوید برای همه ی دوستداران لباس و خیاطی می باشد که با آشنایی با الگوهای آماده    ABM    طراحی و دوخت هیچ لباسی دور از دسترس نیست و شما هر لباسی در تن مانکن ها یا دوستان و اطرافیانتان یا عکس ها و ژورنالها و به هر نحوی دیگر که ببینید میتوانید به راحتی برای خود طراحی و بدوزید و بپوشید.

 

از دیگر مزایا علاوه برتامین نیازهای خود میتوانید کارآفرینی کنید و کار خیاطی را به عنوان شغل و درآمد عالی پیگیری کنید و علاوه بر لذت خیاطی برای خود درآمد عالی برای خود کسب کنید.

 

 

محتوای پک آموزشی

 1- الگوهای بالاتنه ، الگوهای دامن و شلوار در ابعاد واقعی از سایز 36 تا 52 که در صورت دلخواه به صورت جداجدا عرضه میشود    

2- فیلم آموزشی کارکردن با الگوهای آماده

3-             آموزشی کارکردن مرحله به مرحله با الگو هاکه شامل پیاده سازی اندازه ها روی الگو ها

4- جدول سایزبندی

5- هدیه پک آموزشی ژورنال لباس   ABM   که شامل بیش از 100 نمونه انواع لباس شب ، مجلسی، عروس، کت و دامن ، کت و شلوار و مانتو می باشد

6-        کتاب آموزش خیاطی برای علاقه مندان برای آشنایی بیشتر با طراحی یقه ها و برش ها و اشکال اندامی ها

 

همچنین علاقه مندان به مجله های خیاطی بوردا که شامل لباس های ساده اما در عین حال شیک هستند برای  خرید    ABM     مجلات  اینجا را کلیک کنید